Vaše svatba – jedinečná stejně jako Vy

Užijte si svůj velký den v nejúrodnější a nejromantičtější části republiky… na Moravě.

Srdečnost, láska, vinice a skvělá gastronomie. Proměňte svoji svatbu v nezapomenutelný zážitek.

Milujeme svatby a uděláme vše proto, abychom splnili i Vaše nejtajnější sny. Váš den bude protkaný láskou, smíchem, radostí a pohodou.

Naše hotely

Váš den bude protkaný láskou, smíchem, radostí a pohodou

Hotel Akademie Velké Bílovice

... má pro Vás poklad. Stylová Vila Jarmila pochází z 15. století, a přesto díky citlivé rekonstrukci má vše podstatné pro Váš svatební den a zároveň absolutní soukromí. Potěší všechny, kteří plánují menší svatbu do 30 svatebčanů, které rádi ubytujeme přímo ve vrchní části vily, nebo v přilehlém hotelu. Pro první tanec a hostinu pak máme vinný sklep.

Je jen na Vás, jaké místo v rozlehlém areálu si vyberete pro svoje ANO. Zajistíme notáře, připravíme dekorace, svatební kytici, kterou nebudete chtít dát z ruky, chutné dorty i cukroví. Náš executive chef Petr Svoreň vykouzlí degustační menu přesně podle Vašich představ.

Hotel Akademie Hrubá Voda

... zámeček nedaleko Olomouce. Kouzelné místo pro všechny svatby, od malé až po větší, čítající třeba i 60 hostů s naprostou variabilitou interiéru. Užívejte si zkoušky šatů, výběr prstýnků a veškeré svatební přípravy nechte na nás.

Toužíte po originální večerní svatbě? Náš venkovní zahradní altánek a „wedding barn“ jsou tu pro Vás. Executive chef Petr Svoreň připraví vymazlenou svatební hostinu a svým hostům můžete nabídnout i náš wellness. Zámeček Hrubá Voda se stane na jeden den nejzamilovanějším a nejveselejším místem v celé republice.

Napište si o svatbu snů

Splníme jakákoli Vaše přání. Zajistíme notáře, připravíme dekorace, svatební kytici, kterou nebudete chtít dát z ruky, chutné dorty i cukroví. Náš executive chef Petr Svoreň vykouzlí degustační menu přesně podle Vašich představ.

Zadejte Vaše jméno a příjmení
Zadejte validní email
Zadejte validní telefon
Zbývá 150/150 znaků

Odesláním formuláře souhlasím se Zásadami soukromí a Obchodními podmínkami.

Proměňte svoji svatbu v nezapomenutelný zážitek